БЕЛА ТЕХНИКА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Правосмукалка VC-12003R
-1200W -со сад за прашина од 2l -циклон систем, -пластичен филтер кој се пере, -продолже..
2.839 MKD
без ДДВ: 2.406 MKD
Правосмукалка VC-18002
-1800W, -2 хартиени кеси + 1 текстилна торба 2л, -Cyclon филтер, -регулатор за јачина, -..
3.239 MKD
без ДДВ: 2.745 MKD
Чистач на пареа
1300W, -подготвен за употреба од  6-10 секунди -едно полнење на резервоарот до 20 минути ..
2.549 MKD
без ДДВ: 2.160 MKD
Пегла
-3000W, -автоматско исклучување, -3m кабел, -голем резервоар за вода (375ml), -керамичка..
1.539 MKD
без ДДВ: 1.304 MKD
Фен за коса
2200W, керамички јонски турмалин -2 брзини -3 подесувања на температурата -дифузер и кон..
1.019 MKD
без ДДВ: 864 MKD
Апарат за сендвичи
-750W, -Демонтирачки скара плоча (23.5 * 13.5cm), -2 нелепиливи плочи, -автоматски термоста..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
Цедалка за цитруси
-40W, -1.2L сад за сок, -2 големини на конус за цедење, -вртење и цедење  во двете нас..
810 MKD
без ДДВ: 686 MKD
Нутри Блендер
-1000W, -4 чаши Тритан пластика (1л, 0.7l, 0,5л, 0.3l), -без бисфенол А компонента -отстран..
3.199 MKD
без ДДВ: 2.711 MKD
Блендер
-750W, -1.5L стаклен сад, -2 брзини + пулс, -сигуросен прекидач, -крши мраз, -4 сечил..
2.009 MKD
без ДДВ: 1.703 MKD
Миксер
-300W, -6 брзини + турбо, -Пар маталки за матење и пар маталки за тесто, -простор за намоту..
1.399 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Сецко
300W, -1000ml стаклен сад -додатоците можат да се перат во машина за садови -сигурносно зак..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS