Мали куќни апарати

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Правосмукалка VC-12003R
-1200W -со сад за прашина од 2l -циклон систем, -пластичен филтер кој се пере, -продолже..
2.839 MKD
без ДДВ: 2.406 MKD
Правосмукалка VC-18002
-1800W, -2 хартиени кеси + 1 текстилна торба 2л, -Cyclon филтер, -регулатор за јачина, -..
3.239 MKD
без ДДВ: 2.745 MKD
Чистач на пареа
1300W, -подготвен за употреба од  6-10 секунди -едно полнење на резервоарот до 20 минути ..
2.549 MKD
без ДДВ: 2.160 MKD
Пегла
-3000W, -автоматско исклучување, -3m кабел, -голем резервоар за вода (375ml), -керамичка..
1.539 MKD
без ДДВ: 1.304 MKD
Фен за коса
2200W, керамички јонски турмалин -2 брзини -3 подесувања на температурата -дифузер и кон..
1.019 MKD
без ДДВ: 864 MKD

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS