Блендер
  • Блендер
  • Блендер
  • Блендер

Блендер

2.009 MKD
без ДДВ: 1.703 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: BL-7501W
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

-750W,

-1.5L стаклен сад,

-2 брзини + пулс,

-сигуросен прекидач,

-крши мраз,

-4 сечила од нерѓосувачки челик,

-пренослив нож за лесно чистење,

-додатоците  може да се перат во машина за миење садови ,

-рачка за лесен транспорт,

-без бисфенол А компонента,

-не лизгачко постоље

Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS