Сецко
  • Сецко
  • Сецко
  • Сецко

Сецко

999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: CH-3001W
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

300W,

-1000ml стаклен сад

-додатоците можат да се перат во машина за садови

-сигурносно заклучување

-сечило од нерѓосувачки челик

.Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS