Цедалка за цитруси
  • Цедалка за цитруси
  • Цедалка за цитруси
  • Цедалка за цитруси
  • Цедалка за цитруси

Цедалка за цитруси

810 MKD
без ДДВ: 686 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: CJ-401W
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

-40W,

-1.2L сад за сок,

-2 големини на конус за цедење,

-вртење и цедење  во двете насоки,

-контрола на проток на пулпа,

-покривка,

-отстранливи делови за лесно чистење.

Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS