Genius Headphone + Microphone, HS-02B
  • Genius Headphone + Microphone, HS-02B
  • Genius Headphone + Microphone, HS-02B

Genius Headphone + Microphone, HS-02B

337 MKD
без ДДВ: 286 MKD
Производител: Genius
Шифра на производ: 31710037100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

specifications:
Microphone
directivity: Omni-Direktional
sensitivity: -58dB ± 4dB
frequency response: 80Hz ~ 16KHz
output impedance: 2.2KOhm / DC 4,5V

HeadPhone
output impedance: 32Ohm / 1KHz
frequency response: 20Hz ~ 20KHz
sensitivity: 76dB ± 4dB

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Genius, Headphone+Microphone,

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS