Фен за коса
 • Фен за коса
 • Фен за коса
 • Фен за коса
 • Фен за коса
 • Фен за коса
 • Фен за коса
 • Фен за коса
 • Фен за коса
 • Фен за коса
 • Фен за коса

Фен за коса

1.019 MKD
без ДДВ: 864 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: HD-22001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

2200W,

керамички јонски турмалин

-2 брзини

-3 подесувања на температурата

-дифузер и концентратор

-додаток за третман на косата со масла

-алка за закачување  и капа за сушење на косата .

Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

 • +389 2 20 37 981
 • +389 2 20 37 915
 • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS