Миксер
  • Миксер
  • Миксер
  • Миксер
  • Миксер

Миксер

1.399 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: HM-3001W
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

-300W,

-6 брзини + турбо,

-Пар маталки за матење и пар маталки за тесто,

-простор за намотување на кабелот,

-кутија за чување додатоците

-Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS