Пегла
  • Пегла
  • Пегла
  • Пегла
  • Пегла
  • Пегла

Пегла

1.539 MKD
без ДДВ: 1.304 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: IR-30001B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

-3000W,

-автоматско исклучување,

-3m кабел,

-голем резервоар за вода (375ml),

-керамичка грејна  плоча,

-континуирана пареа до 30 g / min,

-Суво пеглање,

-вертикално пеглање со помош на пареа,

-распрскувач на вода,

-систем за само-чистење,

-систем за спречување на капење,

-систем против  бигор,

-прилагодлив термостат.

Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS