ЦД/ДВД

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DVD+R Double Layer Matt Silver 8x
Verbatim DVDR/RW uses MKM/Verbatim's technology which ensures any recording to be of a superior qual..
733 MKD
без ДДВ: 621 MKD
Verbatim DVD-R 16x 4.7GB Matt Silver 50 pack
Product Summary Verbatim DVDR/RW uses MKM/Verbatim's technology which ensures any recording to ..
549 MKD
без ДДВ: 465 MKD

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS