ХАРД ДИСКОВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Store 'n' Go USB 3.0 Portable Hard Drive 500GB Black
USB 3.0 Super Speed data transfer Transfer documents and data easily between home and office ..
2.904 MKD
без ДДВ: 2.766 MKD
MAXTOR M3 PORTABLE 2TB 2.5" USB 3.0
PRODUCT HIGHLIGHTS Handy portable storage Durable black design SafetyKeyTM protection for ..
5.000 MKD
без ДДВ: 4.762 MKD
MAXTOR M3 PORTABLE 1TB 2.5" USB 3.0
PRODUCT HIGHLIGHTS Handy portable storage Durable black design SafetyKeyTM protection for ..
3.450 MKD
без ДДВ: 3.286 MKD

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS