Нутри Блендер
  • Нутри Блендер
  • Нутри Блендер
  • Нутри Блендер
  • Нутри Блендер
  • Нутри Блендер

Нутри Блендер

3.199 MKD
без ДДВ: 2.711 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: NB-10001W
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

-1000W,

-4 чаши Тритан пластика (1л, 0.7l, 0,5л, 0.3l),

-без бисфенол А компонента

-отстранлив нож за лесно чистење,

-додатоците се перат во машината за садови,

-капак со отвор,

-6 сечила од нерѓосувачки челик

Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS