Чистач на пареа
  • Чистач на пареа
  • Чистач на пареа
  • Чистач на пареа
  • Чистач на пареа

Чистач на пареа

2.549 MKD
без ДДВ: 2.160 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: SM-13001R
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

1300W,

-подготвен за употреба од  6-10 секунди

-едно полнење на резервоарот до 20 минути пареа

-резервоар за вода 275мл

-180° ротирачка глава

-телескопска рачка(102-122cm)

-може да се употребува и како рачен чистач на пареа

-подесување на јачината на пареа

-5м кабел

-5 основни функции:за под,теписи, рачен чистач,бришење прозори,одржување на гардеробата со пареа

-11 додатоци: 2 x микрофибер крпа за под,лизгач за чистење теписи,прскалка,округла четка од  месинг,округла четка од најлин,продолжеток и крпа за бришење прозорци,продолжеток и микрофибер крпа за одржување на гардероба,додаток за чистење на пајажина и крпа за прашина

.Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS