Апарат за сендвичи
  • Апарат за сендвичи
  • Апарат за сендвичи
  • Апарат за сендвичи
  • Апарат за сендвичи

Апарат за сендвичи

1.199 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: SM-7501W
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

-750W,

-Демонтирачки скара плоча (23.5 * 13.5cm),

-2 нелепиливи плочи,

-автоматски термостат,

-2 пилот светла (вклучено / подготвен).

Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS