Тонер за Kyocera FS-1120D/ECOSYS P2035d/FS-1120DN TK-160

Тонер за Kyocera FS-1120D/ECOSYS P2035d/FS-1120DN TK-160

1.085 MKD
без ДДВ: 919 MKD
Производител: COPRINT
Шифра на производ: CTK-160
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Копматибилен тонер за

  • Kyocera ECOSYS P2035d toner cartridges
  • Kyocera FS-1120D toner cartridges
  • Kyocera FS-1120DN toner cartridges

Duty Cycle: Approx. 2,500 pages @ 5% average coverage 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS