Тонер за SAMSUNG ML-1660/1665/1670 MLT-D1042S

Тонер за SAMSUNG ML-1660/1665/1670 MLT-D1042S

1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
Производител: COPRINT
Шифра на производ: CMLT-D1042S
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Компатибилен тонер за SAMSUNG ML-1660/1665/1670 MLT-D1042S

Duty Cycle: Approx. 1,500 pages @ 5% average coverage

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: SAMSUNG, ML-1660, 1665, 1670, MLT-D1042S

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS