Мастила за ХП

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HP 650 Black Original Ink Advantage Cartridge(CZ101AE)
Color(s) of printing supplies Black Ink drop 13.5 pl Ink types Pigme..
675 MKD
без ДДВ: 572 MKD
HP 650 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge(CZ102AE)
Color(s) of printing supplies Tri-colour Ink drop 2.3 pl to 8.5 pl (depending on prin..
609 MKD
без ДДВ: 516 MKD

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS