Тонери за Лексмарк

Тонери за Лексмарк

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тонер за LEXMARK E260/460
Компатибилен тонер за LEXMARK E260/460 Duty Cycle: Approx. 3,500 pages @ 5% average coverage ..
2.070 MKD
без ДДВ: 1.754 MKD

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS