Тонери за Самсунг

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тонер за SAMSUNG ML-1660/1665/1670 MLT-D1042S
Компатибилен тонер за SAMSUNG ML-1660/1665/1670 MLT-D1042S Duty Cycle: Approx. 1,500 pages @ 5% a..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
Тонер за SAMSUNG ML-1910/1915/2525/2580/SCX4600/4623F
Компатибилен тонер за SAMSUNG ML-1910/1915/2525/2580/SCX4600/4623F Duty Cycle: Approx. 2,500 page..
1.000 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Тонер за SAMSUNG M2675FN/M2875FD/M2625
Копматибилен тонер за SAMSUNG M2675FN/M2875FD/M2625/M2825DW/M2885FW Duty Cycle: Approx. 1,200 pag..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS