Правосмукалка VC-12003R
  • Правосмукалка VC-12003R
  • Правосмукалка VC-12003R
  • Правосмукалка VC-12003R
  • Правосмукалка VC-12003R
  • Правосмукалка VC-12003R

Правосмукалка VC-12003R

2.839 MKD
без ДДВ: 2.406 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: VC-12003R
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

-1200W

-со сад за прашина од 2l

-циклон систем,

-пластичен филтер кој се пере,

-продолжеток за чистење на  агли,

-регулатор за јачина,

-метална  телескопската цевка,

-лесно се транспортира 3.2kg

Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS