Правосмукалка VC-18002
  • Правосмукалка VC-18002
  • Правосмукалка VC-18002
  • Правосмукалка VC-18002
  • Правосмукалка VC-18002
  • Правосмукалка VC-18002
  • Правосмукалка VC-18002

Правосмукалка VC-18002

3.239 MKD
без ДДВ: 2.745 MKD
Производител: HOME ELECTRONICS
Шифра на производ: VC-18002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

-1800W,

-2 хартиени кеси + 1 текстилна торба 2л,

-Cyclon филтер,

-регулатор за јачина,

-хромирана телескопската цевка,

-пластична четка за подови,

-додаток за агли,

-четка за мебел,

-држач за додатоци,

-гумени тркала за заштита на осетливи површини,

-индикаторот за полна торба,

-360ᵒ ротационо црево,

-термостат,

-мек старт за подолг век на моторот,

-ХЕПА филтер за издувни гасови,

-кабел од 5м.

Гаранција 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Фирмата Елит-ком Компјутерс егзистира веќе 19 години и нејзината главна дејност е трговија на големо и мало со компјутерска опрема и потрошен материјал, компјутерска галантерија и бела техника.

Контакт

  • +389 2 20 37 981
  • +389 2 20 37 915
  • elitkom@t.mk

Facebook

Елит-Ком Компјутери © 2018. UKION SHOPS